Internetowe Innowacje

Internetowe Innowacje

zajmujemy się tworzeniem innowacyjnych aplikacji internetowych

Obserwator spółek

Obserwator spółek to aplikacja gromadząca wiadomości na temat spółek giełdowych z popularnych serwisów Internetowych. Po wpisaniu listy spółek użytkownik otrzymuje wszystkie wiadomości na ich temat.

Inwestorzy posiadający dużą liczbę spółek w portfolio lub długą listę obserwowanych spółek, mogą dzięki temu zaoszczędzić dużo czasu i o wiele szybciej reagować na wiaodmości. Aplikacja gromadzi wiadomości o spółkach automatycznie i wyświetla tylko te, które interesują użytkownika. Zamiast kilkudziesięciu odwiedzin na różnych portalach informacyjnych, wystarczy odwiedzić Obserwator spółek.

Na poniższym zrzucie ekranu użytkownik śledzi trzy spółki FASTFIN, IMCOMPANY oraz PROVIDENT. Widoczne są one w polu u góry strony. Poniżej znajduje się lista wiadomości, pogrupowana po dacie wystąpienia. Serwis pokazuje tylko tytuł wiadomości i krótki opis, więcej informacji użytkownik może znaleźć po użyciu łącza.

Obserwator spółek

Dla każdej spółki na polskiej giełdzie, w serwisie wygenerowana jest strona zawierająca wszystkie wiadomości na jej temat, które dostępne są w bazie serwisu. Dzięki temu do strony trafia wielu Internautów korzystających z wyszukiwarek internetowych, głównie z Google.

Poniższy zrzut ekranu przedstawia wiadomości na temat spółki IMCOMPANY, pogrupowane po dacie wystąpienia.

Obserwator spółek